Close

هاستینگ‌های سفارشی

با رشد بازدیدکنندگان سایت‌ها و افزایش روزافزون حجم محتویات سایت‌ها و فایل‌های چند‌رسانه‌ای، سرویس‌دهنده‌های هاست و دومین پاسخگوی نیازهای‌ها شما نخواهند بود. زمین‌هاست با طراحی بسته‌های سفارشی هاستینگ برای سایت‌های پربازدید و حجیم، سرعت، پهنای باند و دردسترس بودن سایت شما را تضمین می‌کند.

 سرویس‌های میزبانی سفارشی پایتون، از زبان برنامه‌نویسی پایتون پشتیبانی می‌کند. زمین‌هاست برای تسهیل امور توسعه‌دهنده و تامین انعطاف‌پذیری و آزادی در کدنویسی با پایتون، اقدام به ارائه هاستینگ‌های سفارشی پایتون کرده است. نیازمندی‌های میزبانی پایتون، مانند CGI و SSH (با پشتیبانی CGI) و همچنین پشتیبانی از پروسه‌های ثابت، مستلزم استفاده از سرور خصوصی یا هاستینگ سفارشی است. هاستینگ پایتون معمولا برای برنامه‌های چند پلتفرمی و همچنین زمانی که حفظ امنیت حرف اول را می‌زند، کاربرد دارد.

 NodeJS، یک محیط اجرای چند پلتفرمی برای جاوا اسکریپت است که برای اجرای کدهای جاوا اسکریپت در سمت سرور ایجاد شده است. گرچه معمولا از جاوا اسکریپت برای اجرا در سمت کاربر استفاده می‌شود، اما می‌توان از آن برای اجرای اسکریپت در سمت سرور و ساخت صفحات پویا، قبل از ارسال برای کاربر، استفاده کرد. NodeJS به توسعه‌دهنده این امکان را می‌دهد تا بجای استفاده از زبانی دیگر برای نوشتن اسکریپت‌های سمت سرور، کل برنامه تحت وب خود را با جاوا اسکریپت بنویسد.  

برای اطلاع از سرویس‌های سفارشی هاستینگ پایتون و NodeJS با ما تماس بگیرید.